Firma GAMESTAR Praha s.r.o. působí na trhu prodeje videoherní zábavy více než patnáct let jako dovozce a distributor videoher a jejich příslušenství.

Firma začínala v roce 1995 jako „fyzická osoba“ s prodejem prvních konzolí a softwaru od firmy SEGA (8-bitový Master System a 16-bitový Mega Drive). Následně pružně zareagovala na novinku v podobě 32-bitové konzole s názvem SEGA Saturn a jako první začala tuto novou konzoli distibuovat na český trh včetně široké softwarové podpory. Firma se začala stále více profilovat jako specializovaný dovozce firmy SEGA, která byla v té době jedničkou na trhu.

V roce 1997 ale přišel zlomový okamžik a firma se pustila do distribuce SONY PSX. Tento sortiment zahájil novou éru firmy, která změnila právní formu a začala velmi výrazně expandovat na českém trhu, kde získala velké množství zákazníků. Pak přišla na trh konzole PlayStation 2 a s ní další obchodní možnosti. Firma na tyto možnosti okamžitě odpověděla nabídkou širokého sortimentu her a příslušenství a získala jednoho z největších specializovaných maloobchodních prodejců v ČR. I přes velkou konkurenci, která v tomto sortimentu panuje, si firma udržuje širokou klientskou základnu. Svým zákazníkům se firma snaží poskytovat kvalitní obchodní servis jak kvalitou služeb, tak i šíří nabídky sortimentu ale v první řadě hlavně cenou nabízeného zboží. V současné době firma GAMESTAR Praha nabízí konzole, software a příslušenství od  SONY PS3, PS2, SONY PSP, XBX, X-360, GAME BOY a Nintendo Wii.

K uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků by měl přispět náš „VIRTUÁLNÍ OBCHOD“, ve kterém se právě nacházíte. Tento „VIRTUÁLNÍ OBCHOD“ umožňuje vybírat zboží prostřednictvím internetu stejně tak, jako by jste byli přímo v našem skladu, a nemusíte přitom opustit vlastní kancelář. VO je on-line propojen s naším skladem a přináší zákazníkovi aktuální informace o nabídce zboží.

 

Motto firmy : Zákazník musí být spokojen.